tr

Anadolu Yakası Eşya Depolama

01.02.2021
131
Anadolu Yakası Eşya Depolama

Artık çağımızda hizmet sektörleri toplumun taleplerini en üst düzeyde karşılıyor efendim. Anadolu Yakası eşya depolama hizmetleri olarak firmamızda bu yönde şekillenerek uzun yıllardır sizlere hizmetler üretiyor. Eğer bu tarz bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız telefonlarımızı aramak ve yetkililerimizden destek istemeniz çalışmamızın başlaması için yeterli oluyor. Sonrasında süreç kurumsal hizmetlerimizle devam ediyor.

Eşya Depolama Sistemi Kurtarıcı Görevi Üstleniyor

Belirli dönemlerde bazen taşınmak zorunlu bir hale geliyor ve tahliye gibi bir nedenle her zaman evinizi ya da işyerinizi değiştirmeniz gerekebiliyor. Buradan hareketle geliştirilen eşya depolama hizmeti deyim yerindeyse kurtarıcı görevi üstleniyor ve eşyalarınız için her zaman yer bulabileceğiniz bir adres pozisyonunda kullanılıyor. Dilerseniz şimdi sürecin nasıl işlediği ve sizlere hangi nitelikli hizmetleri takdim ettiğimiz gibi bilgileri biraz daha detaylı şekilde aktaralım;

  • Öncelikle bu tarz bir hizmette ekspertiz çalışması gerçekleştirmemiz şarttır. Ücretsiz olarak yaptığımız bu hizmet eşyalarınızı yerinde değerlendirdiğimiz ve size en makul fiyatları çıkartabilmemiz için olanak sağlıyor.
  • Son derece makul fiyatlarımızı sizinle paylaştıktan sonra ve firmamızı uygun görmeniz halinde bir tarih belirtiyorsunuz. Bu tarihte uzman ekibimiz adresinize gelerek çalışmalarına başlıyor.
  • Elbette uzun bir bekleme süresi göz önüne alınarak eşyalarınızda iyi bir izolasyon çalışması gerekecektir ve firmamız bu yönde etkin hizmetler sağlıyor. Tabi paketleme hizmetimiz büyük parça eşyaları kapsıyor ve çok küçük parça eşyalarınızın paketlenmesini talep etmeniz durumunda bu hizmetimizden küçük bir fiyat farkı alıyoruz.
  • Bunun yanı sıra olmazsa olmazımız eşya sigortalama sistemi sayesinde olağanüstü dikkatimize rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek her türlü hasar sigorta tarafından karşılanarak herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiyor. Bu sigorta aynı zamanda eşyalarınızın depolarda beklemeye alındığı dönemi de kapsamaktadır. Dolayısıyla gerek nakil sırasında gerekse depolarımızda kaldığı süre içerisinde eşyalarınız maddi güvence altında bulunuyor.
  • Bir önemli ayrıntıyı da hemen paylaşalım. Eşya depolarımız modern bir anlayışla inşa edilmiştir ve rüzgar, rutubet ya da kemirgen canlılardan izole yapıda tasarlanmıştır.

Görüldüğü üzere anadolu yakası eşya depolama hizmetleri olarak oldukça modern bir anlayışla hareket ediyoruz efendim. Lütfen eşya depolama dışında firmamızı evden eve nakliyat, asansörlü taşıma ve sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz için 7/24 aramaktan çekinmeyiniz. En ve uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetlerimiz sizleri bekliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?