tr

Eşya Depolama Fiyatları

12.02.2021
139
Eşya Depolama Fiyatları

Günümüzde artık eşyaların barındırılması için son derece çağdaş çözümler bulunuyor. Dolayısıyla bu yönde bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda eşya depolama fiyatları noktasında bir endişe taşımayınız. Çünkü fiyatlarımız gayet makul seviyelerde bulunuyor.  Çünkü sektörümüzün öncü kuruluşuyuz ve yıllardır sizlere nitelikli hizmetleri en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Peki, süreç nasıl işliyor ve hangi hizmetleri sağlıyoruz. İsterseniz sizleri bekletmeyelim ve konumuzun önemli başlıklarını aktarmaya çalışalım. Öncelikle eşyalarınızın yerinde incelendiği bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz ekspertiz olarak adlandırılan bu hizmet türünde eşyalarınızın tahmini ağırlıkları, boyutları ve hacmi inceleniyor. Bu inceleme sonrasında sizlere piyasa koşullarında en uygun fiyatlar takdim ediliyor. Dilerseniz modern tesislerimizin görsellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Lokasyonunda Aranılan Kuruluşuz

Elbette ki her türlü nakliyat ve depolama hizmeti hassas bir çalışma gerektiriyor ve tercih ettiğiniz firmanın büyük önemi bulunuyor. Bu nedenle İstanbul eşya depolama lokasyonunda aranılan bir kuruluş olan firmamızı seçerek doğru bir karar vermiş olacaksınız. Bu kısa hatırlatma ardından şimdi de hizmetlerimizin hangi şartlarda sağlandığı noktasında bazı bilgiler paylaşalım. Ücretsiz ekspertiz çalışması için adresinize gelen uzman ekibimize taşınma tarihini bildirmeniz hizmetlerimizin başlaması için yeterli oluyor. Belirtmiş olduğunuz tarihte adresinize ulaşan ekibimiz öncelikle iyi bir izolasyon çalışması gerçekleştiriyor. Bu izolasyon çalışması hayati öneme sahip olduğundan oldukça güçlü bir paketleme hizmeti sağlıyoruz. Baloncuklu naylonlar, köpüklü strafor streç film veya kolilerin kullanıldığı eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz

Eşya Deposu Özenle Seçilmelidir

Birbirinden değerli eşyaların saklanacağı eşya deposu tabi ki sıradan bir yapı içerisinde yer alamaz. Sözgelimi firmamızı tercih etmeniz durumunda rutubet gibi eşya da büyük tahribata yol açan olumsuzluklarla kesinlikle karşılaşmazsınız. Ayrıca kemirgen canlılara karşı ilave tedbirler ile donatılan tesislerimiz eşyaların uzun süre saklanabilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlandı. Bunun dışında uluslararası standartlarda eşya depolama firması olarak eşyalarınızın nakli sırasında ve firmamızın depolarında bulunduğu süre içerisinde sigortalı şekilde barındırıldığını lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra en güncel eşya depolama fiyatları için 7/24 firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Firma yetkililerimiz sizleri depo hizmetlerimizin yanı sıra Evden Eve Nakliyat ve Sigortalı Taşımacılık konularında aydınlatmak üzere telefonları başında olacaktır. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?