tr

İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri

01.02.2021
166
İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri

Bilindiği gibi artık eşya depolamak için standart dükkânlar veya benzeri yerler seçilmiyor. Dolayısıyla istanbul eşya depolama hizmetleri lokasyonunda aranılan firmamızı tercih ederek modern tesislerde eşyalarınızın barındırılmasını sağlayabilirsiniz efendim. Bunun için firmamızın telefonlarına veya WhatsApp hattınıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Sonrasında uzman ekibimiz depolanacak eşyanın bulunduğu adrese gelerek bir fizibilite çalışması yapıyor. Bu fizibilite çalışması sonrasında sizlere en net fiyatları çıkarıyoruz

İstanbul Eşya Depoları Arasında En Modern Tesislere Sahibiz

Tabi böylesine hassas bir çalışmada eşyanın zarar görebileceği sıradan yerler tercih edilemez. Bu nedenle İstanbul eşya depoları arasındaki en seçkin tesislere sahip firmamızın tercih önceliğiniz olacağını düşünüyoruz. Çünkü modern şartlarda inşa edilmiş depolarımız başta rutubet olmak üzere kemirgen canlılar, rüzgâr, yağmur suyu ve benzeri tüm olumsuzluklardan izole bir yapıda tasarlanmıştır. İsterseniz şimdi de depolama sürecinin nasıl başladığını ve hangi çalışmaları takdim ettiğimizi biraz daha detaylı inceleyelim. uzman ekibimiz tarafından yapılan ücretsiz ekspertiz çalışması eşyanızın hacmi ve yoğunluğunun tespiti amacını taşımaktadır. Bu çalışmayı yapmamızdaki diğer bir neden, tesislerimizde eşyanızın yoğunluğuna uygun bir yer tahsis edebilmektir. Daha sonra belirlemiş olduğunuz tarihte ihtiyaç bulunuyorsa asansör asansörlü yük taşıma araçlarımız ile adresinize geliyoruz.

Eşya Deposu Arayışlarınıza Son Verebilirsiniz

Adresinize ulaşıldıktan sonra uluslararası standartlarda bir eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti başlıyor. Elbette eşya deposu içerisinde belirli bir süre beklemek durumunda kalacak bu eşyalarda iyi bir izolasyon şarttır. İzninizle eşya paketleme çalışmamız ile ilgili küçük bir detay paylaşalım. Bu çalışmamızda eğer talep ederseniz küçük bir ücret farkı ile çok daha ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra izolasyon sırasında straforlu köpükler, koliler, balonlu poliüretan malzeme ve streç filmler kullanıyoruz. Ayrıca eşyanın gerek nakil sırasında gerekse depolarda bulunduğu süre içerisinde sigortalı şekilde barındırıldığı hizmetimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Dolayısıyla huzurlu bir eşya depolama süreci sizleri bekliyor efendim.

Eşya Depolama Hizmetleri İçin Firmamızı Arayabilirsiniz

eşya depolama hizmetleri
eşya depolama hizmetleri

Ayrıca konsept bir hizmet uşağına sahip kuruluşumuzdan eşya depolama hizmetleri veya sigortalı eşya depolama hizmetleri talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. İstanbul eşya depolama hizmetleri çerçevesinde ayrıcalıklı tesisleri ile firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattımızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle hoşçakalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?