tr

Ulusal Eşya Depolama

Anasayfa » Ulusal Eşya Depolama
eşya depolama logo
Ulusal Eşya Depolama Firması

Çağdaş ve modern tesislerinde 2000 yılından bu yana sürdürmüş olduğu hizmetleri ile ulusal eşya depolama bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da saygıdeğer müşterilerinin taleplerini karşılamaya devam ediyor efendim. Kurumsal yapısıyla Uluslararası standartlardaki kaliteli hizmetleri dışında makul fiyat politikası ile sizlere hizmetler üreten firmamız sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alıyor.

Bu çerçevede sadece eşyaların barındırılması amacıyla hazırlanmış depolara sahip firmamızın tesislerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Tesislerimizin eşyaya zarar vermesi muhtemel her türlü olumsuzluğa karşı özel olarak dizayn edilmiş tesisler olduğu unutulmamalıdır.

Ulusal Depolama Hizmetleri

Rüzgâr, Yağmur, Kar ve her şeyden önemlisi rutubete karşı özel tedbirler ile desteklenmiş depolarımız sizler gelip teslim alana kadar eşyalarınızı muhafaza edecek şekilde inşa edildi. Ayrıca eşyalarınızın gerek nakil sırasında gerekse depolarımızda beklediği süre içerisinde sigortalı şekilde barındırıldığını belirtmekte yarar görüyoruz

Bunun yanı sıra standartların çok üzerinde gerçekleştirmiş olduğumuz eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti sayesinde eşyalarınız izole bir şekilde beklemeye alınıyor ve depolarımız güvenlikli tesisler içerisinde yer alıyor.

Kemirgen canlılara karşı özel ilave tedbirler ile donatılmış eşya depolarımız  ev, işyeri ve ticari anlamda lojistik olarak sayılan tüm eşyaları barındırabilecek şekilde tasarlanmıştır. Elbette sizlerin referansıyla sektöründeki saygın yerini kazanmış firmamızı tercih etmeniz için pek çok sebep bulunuyor.

Ulusal Depolama Firması

Firmamız ile irtibat kurmanızın ardından uzman ekibimiz adresinizde ücretsiz bir ekspertiz çalışması gerçekleştirerek sizlere en makul ve uygun fiyatları çeşitli ödeme kolaylıkları ile birlikte sunuyor. Bu çalışmanın akabinde asansörlü araçlarımız ile adresinize gelerek eşya paketleme ve ambalajlama hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bunların dışında ev veya işyerinizdeki tüm mobilya aksamı uzman personelimiz tarafından sökülerek izolasyon işlemi gerçekleştirilmektedir. İzolasyon işleminde balonlu poliüretan naylon, straforlu köpükler ve son olarak streç film kullanılarak sarılan eşya artık depolarda doğru yola çıkarılıyor

İstanbul ve yakın çevre illerin tamamından eşyaların kabul edildiği tesislerimizi web sayfamızda yer alan görseller üzerinden inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Modern şartlarda eşya depolama hizmetlerinin alınacağı yegane adresiniz olmaya devam eden firmamızın telefonlarını 7/24 arayabilir ve yetkililerimizden çok daha kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz. Bugüne kadar ve bugünden sonra firmamızın nitelikli hizmetlerini tercih eden tüm saygıdeğer müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?