tr

Avrupa Yakası Eşya Depolama

01.02.2021
135
Avrupa Yakası Eşya Depolama

Modern koşullarda hizmetler üreten nakliyat sektörü artık çok sayıda nitelikli çalışma ile tüketicisinin memnuniyetini kazanmayı hedefliyor. Bu çerçevede geliştirdiğimiz avrupa yakası eşya depolama hizmetlerimizde uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürüyor ve sizlerin bu tarz taleplerini karşılamak üzere dizayn edildi. Peki depolarımız hangi özelliklerde inşa edildi ve nasıl kullanacaksınız. İsterseniz sizleri bekletmeden depo hizmetlerimizin neler olduğunun ayrıntılarına geçelim.

Eşya Depolama Firması Olarak Uzun Yıllardır Hizmetinizdeyiz

Uzun zamana yayılan bilgi birikimi ve deneyimi ile sizlere kurumsal hizmetler üreten nitelikli eşya depolama firması olarak önceliğimiz ücretsiz ekspertiz çalışmasıdır. Bu hizmet eşyanızın boyutları ve hacimleri bakımından doğru şekilde değerlendirme yapılmasını sağlıyor. Ücretsiz ekspertiz çalışmasının ardından uygun fiyatları ile firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlerden bir taşınma tarihi talep ediyoruz ve bu tarihte asansörlü yük taşıma araçlarımız ile adresinizde oluyoruz.

Eşya Depolama Sistemi Modern Tesislerde sağlanan Bir Hizmet Türü

Geleneksel yöntemlere göre çok daha yüksek bir hizmet kalitesinde bir eşya barındırma yöntemi olan eşya depolama sistemi modern ve güvenlikli tesisler içerisinde yer alıyor. Dolayısıyla evinizi veya işyerinizi tahliye etmeniz gerektiğinde bu sistemimizden maksimum düzeyde yararlanabilirsiniz. Üstelik eşya depolama hizmetlerimizde rutubet, kemirgen canlılar, rüzgâr ve olumsuz iklim koşullarından kaynaklanan hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Bunun yanı sıra eşyalarınız gerek nakil sırasında gerekse depolarımızda beklediği süre içerisinde sigortalı şekilde barındırılmaktadır. Bu nedenle firmamızı tercih ederek huzurlu bir süreç yaşayacağınıza emin olabilirsiniz efendim. İsterseniz şimdi de işleyiş hakkında bazı bilgiler aktaralım.

Eşya İzolasyonu Büyük Önem Taşıyor

Uzman ekibimiz eşyalarınızı depolara almak üzere adresinize geldiğinde profesyonel düzeyde bir eşya izolasyonu çalışması gerçekleştiriyor. Bu çalışmada karton koliler, balonlu naylon izolasyon malzemesi, straforlu köpük ve streç film kullanılmaktadır. Bu hizmetimiz ile ilgili küçük bir detayı bu noktada paylaşmakta yarar görüyoruz. Eşya paketleme ve ambalajlama olarak adlandırılan bu çalışma standart olarak firmamız tarafından ücretsiz şekilde gerçekleştirilmektedir. Fakat aralarında kırılacak eşyalar cam eşyalar giysiler gibi çok detaylı bir çalışma talep ederseniz bu hizmetimizin küçük bir ücret farkı bulunduğunu hemen belirtelim. Avrupa Yakası eşya depolama hizmetlerinde aranılan kuruluş olan firmamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca firmamızın telefonlarının 7/24 açık olduğunu lütfen unutmayınız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?