tr

Büyükçekmece Eşya Depolama

18.02.2021
76
Büyükçekmece Eşya Depolama

Evinizi veya işyerinizin tahliye etmek zorunda kaldıysanız lütfen endişe etmeyin. Çünkü büyükçekmece eşya depolama hizmetleri modern tesisleriyle sizlerden gelecek talepleri karşılıyor efendim. Hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 açık bulundurduğumuz telefonlarımızı aramanız yeterli oluyor. Daha sonra belirtmiş olduğunuz adrese uzman bir ekip yönlendirerek eşyalarınızın durumunu yerinde inceliyoruz. Bu çalışmamıza ücretsiz expertiz hizmeti denilmektedir. Çünkü bu çalışma gerçekleştirilmeden maalesef net bir fiyat vermemiz mümkün olmuyor. Bunun başlıca nedeni bu depoların eşya yoğunluğa göre bir fiyatlamasının bulunmasıdır. Dolayısıyla yoğunluk arttıkça fiyatta yukarı doğru bir artış söz konusudur diyebiliriz. Fakat ekspertiz çalışmamız tam olarak fiyat verebilmemiz açısından yeterli bir çalışma türüdür. Sonrasında modern hizmetleriyle firmamızı tercih etmeniz durumunda taşınma süreci artık başlamış oluyor.

Eşya Paketleme Hizmetimiz Profesyonel Düzeyde Gerçekleşiyor

Bilindiği üzere her nakil çalışmasında belirli riskler bulunur ve bu risklerin en aza indirilmesi için eşya paketleme hizmetinin profesyonel düzeyde yapılması gerekir. Buradan yola çıkarak firmamızın uluslararası kalite standartlarında izolasyon çalışması gerçekleştirdiğinin altını çizmek istiyoruz. Balonlu naylonlar, battaniyeler, straforlu köpükler ve streç film ile kaplanan büyük boyutlu eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza yüklenerek çalışma sürdürülüyor. Tabi bu hizmetimiz az önce de belirttiğimiz üzere büyük boyutlu eşyalar içindir. Kırılacak cam eşyalar, mutfak araç gereçleri, giysiler ve benzeri küçük parça eşyaların paketlenmesi işlemi ufak bir ücrete tabidir.

Uygun Fiyatlı Büyükçekmece Eşya Deposu Arayışınıza Artık Bir Son Verebilirsiniz

İzin verirseniz bu noktadan itibaren kısa bir hatırlatmada bulunalım. Sağlamış olduğu çağdaş hizmetler ve modern kriterlerde oluşturulmuş depoları ile firmamızı sizlerin de tercih edeceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca uygun fiyatlı eşya deposu arayışınızda son vereceğinize eminiz. Çünkü eşyalarınızın barındırıldığı tesislerde rutubet veya benzer olumsuz koşullar kesinlikle bulunmaz. Dilerseniz tesislerimize ait görselleri web sayfamız üzerinden inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra hizmetimiz ile bağlantılı başka bir farkındalık yaratan hizmet türü de gerek eşyaların nakli sırasında, gerekse bu eşyaların depolarımızda beklediği süre içerisinde geçerli olacak sigortalı eşya depolama hizmetidir. Dolayısıyla beklentilerinizin çok ötesinde çalışmalar sunuyoruz diyebiliriz efendim. Lütfen Başta Evden Eve Nakliyat ve karayolu yük taşımacılığı olmak üzere tüm hizmetlerimiz için büyükçekmece eşya depolama firmamızdan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz.  Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?