tr

Bağcılar Eşya Depolama

09.02.2021
103
Bağcılar Eşya Depolama

Eşyalarınızı geçici sürelerle depolara almanız gerekiyorsa mutlaka Bağcılar eşya depolama hizmetlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü tesislerimiz son derece modern ve eşyanızın zarar görmeyeceği bir yapıda tasarlandı. Hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızın telefonlarını aramanız yeterli oluyor efendim. Daha sonra eşyalarınızı ücretsiz ekspertiz çalışması yaparak yerinde inceliyoruz. Bu incelemenin ardından sizlere en makbul fiyatları sunuyoruz. Dilerseniz depolarımızı web sayfamızda yer alan görseller üzerinden inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. İsterseniz şimdi de nitelikli çalışmalarımızı nasıl takdim ettiğimizi daha detaylı şekilde aktarmaya çalışalım.

Ücretsiz Expertiz Önceliğimiz

Adresinizde gerçekleştirmiş olduğumuz inceleme, ücretsiz expertiz hizmeti sonrasında bir tarih belirliyorsunuz ve bu tarihte ekiplerimiz adresinize ulaşıyor. İhtiyaç bulunması halinde asansörlü araçların da kullanılabileceğini çalışmamız eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti ile devam ediyor. Bu bağlamda eşyalarınızı kapalı kasa araçlarımıza yüklemeden önce nakil sırasında ve depolarda bulunduğu zaman zarfında zarar görmemesi için üst düzeyde bir izolasyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu izolasyon çalışmasında duruma göre koliler, straforlu köpük, balonlu poliüretan naylon ve son katman olarak streç filmler kullanıyoruz. izolasyon malzemeleri ile sarmalanan eşyanız artık yola çıkmaya hazır hale geliyor. Yalnız bu hizmetimiz ile ilgili bir detayı hemen paylaşalım. Standart olarak büyük boyutlu eşyaları firmamızın personeli izolasyona tabi tutmaktadır. Ancak aralarında giysiler, kırılacak cam eşyalar veya benzer yapıda küçük eşyalarınızın paketlenmesi işleminin ufak bir ücret karşılığında gerçekleştirildiğini belirtmiş olalım.

Eşya Depolama Firması Beklentilerinizi Karşılayacak Düzeyde Olmalıdır

Takdir edeceğiniz gibi değerli eşyalarınızın uzun süre kapalı kalacağı bir tesisin her yönüyle beklentilerinizi karşılaması gerekir. Buradan hareketle uzun yıllardır profesyonel niteliklerde hizmetler üreten bir eşya depolama firması olarak tesislerimizi modern koşullarda biz aynı edilen depolarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Eşya depolarımızda kesinlikle rutubet bulunmaz ve kemirgen canlılar için özel ilave tedbirler alınmıştır. Bunun yanı sıra yağmur, rüzgâr ve diğer olumsuz iklim koşullarından izole bir yapıda tasarlanan depolarımız eşyalarınız açısından önemli bir alternatif oluşturuyor. İzninizle kısa bir ilave bilgi daha paylaşalım. Firmamız aynı zamanda ev eşyası depolama, sigortalı eşya depolama ve ofis depolama gibi diğer nakil çalışmaları da yapmaktadır. Dolayısıyla saymış olduğumuz tüm talepleriniz için bağcılar eşya depolama hizmetlerini 7/24 arayabilir ve yetkililerimizden profesyonel destek isteyebilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?