tr

Ev Eşyası Depolama

23.01.2021
215
Ev Eşyası Depolama

Herhangi bir nedenle taşınma zorunluluğu ortaya çıktığında eşyalar için uygun bir depolama alanı aranır. Böyle bir durumda ev eşyası depolama konusunda uzman ve profesyonel çözümlerinden memnun kalacağınız böyle bir durumda firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Dolayısıyla eğer tahliye veya başka bir sebeple evinizin eşyasını geçici süreyle bir yerde barındırmak istiyorsanız firmamızın modern tesislerinden yararlanabilirsiniz efendim. İsterseniz şimdi de hizmetimizin diğer detaylarını aktarmaya çalışalım. Sürecimiz bir ekspertiz çalışması ile start alıyor.

Ücretsiz Ekspertiz Çalışması Gerçekleştiriyoruz

Tabi eşyalarınızı tam olarak görmeden ve ne kadarlık bir depolama alanına ihtiyacı olduğunu anlamadan net bir fiyat sunmak maalesef mümkün olamayabiliyor. Dolayısıyla sürecimizde öncelik ücretsiz ekspertiz çalışması olarak nitelendirilen bir hizmet türü ile başlıyor ve eşyanızı adresinizde inceliyoruz. Bu incelemenin ardından artık sizin belirleyeceğiniz bir tarih aralığında uzman ekiplerimizin adresinize gelmesini bekliyorsunuz. Belirtilen tarihte adresinize geldiğimizde bir başka önceliğimiz eşya paketleme ve ambalajlama çalışmasıdır.

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti Sunuyoruz

Bu çalışma hayati öneme sahip bir çalışmadır ve tam bir izolasyon sağlanmadan eşyanın depolara aktarılması yanlış olacaktır. Bu nedenle firmamız eşya paketleme ve ambalajlama konusuna azami dikkat göstermektedir. Bu çalışmada strafor köpükler, balonlu naylon seçenekleri ve koliler kullanıyoruz. Streç film ile son aşaması tamamlanan paketleme işleminde standart olarak gerçekleştirdiğimiz bölüm ücretsiz olarak takdim edilmektedir. Fakat çok kapsamlı ve aralarında küçük eşyalarında bulunduğu bir paketleme çalışması talep ederseniz ufak bir ücret farkı olduğunu hemen belirtelim.

Sigortalı Depolama Hizmetlerinden Yararlanacaksınız

Elbette kurumsal bir firma olarak eşyanızın en sağlıklı şekilde taşınması ve barındırılması birinci önceliğimizdir. Dolayısıyla sigortalı depolama hizmetleri takdim ediyoruz ve gerek nakil sırasında gerekse eşyanızın depolarımızda bulunduğu süre içerisinde bu sigorta geçerliliğini koruyor. İzninizle birazda güvenlikli bölgelerde yer alan modern tesislerimiz hakkında bilgilendirmeler yapalım. Depolarımız çağdaş bir anlayışla inşa edilmiş, rutubet, kemirgen canlılar, rüzgâr ve yağmur suyu gibi eşyaya zarar verebilecek tüm olumsuzluklardan izole bir yapıda tasarlanmıştır. Bu nedenle ev eşyası depolama hizmetlerimizin tam aradığınız koşulları sağladığını rahatlıkla ifade edebiliriz efendim. Çeşitli ödeme kolaylıkları eşliğinde, son derece makul fiyatlarımız için lütfen sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız. Esen kalınız.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ulusal Eşya Depolama
  Ulusal Eşya Depolama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?