tr

Avcılar Eşya Depolama

12.02.2021
102
Avcılar Eşya Depolama

Eşyalarınız için uygun bir depolama tesisi arıyorsanız avcılar eşya depolama hizmetlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü firmamız uzun yıllardır bu sektörde nitelikli hizmetler üretiyor efendim. Tek yapmanız gereken telefonlarımızı aramak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Ayrıca isterseniz whatsapp hattımızdan firmamıza ulaşabilir ve aranmanızı isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlıyoruz ve çok daha kapsamlı şekilde bilgilendiriyoruz. Dilerseniz şimdi de hizmetlerimizin nasıl takdim edildiği noktasında diğer önemli detayları paylaşalım.

Avrupa Yakası Eşya Depoları Arasında Modern Tesislerimizle Ön Plandayız

İzin verirseniz bu noktada küçük bir hatırlatma yapalım. Avrupa yakası eşya depoları arasında modern tesisleriyle ön planda olan firmamızdan çok yönlü hizmetler alabilirsiniz. Sözgelimi öncelikle adresinizde bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Daha sonra süreç sizlerin bir taşınma tarihi bildirmeniz ile devam ediyor. Belirlenen tarihte adresinize ulaşan uzman ekibimiz bir izolasyon çalışması gerçekleştiriyor. Eşya paketleme ve ambalajlama çalışması olarak nitelendirilen bu çalışmamızda büyük boyutlu eşyalar tarafımızdan ücretsiz şekilde paketlenmektedir. Ancak çok kapsamlı bir paketleme çalışmasının küçük bir ücret farkı bulunduğunu hatırlatmış olalım. Eşyaların izolasyonu sırasında duruma göre strafor ve köpükler, streç film, koliler ve battaniyeler kullanıyoruz.

Eşya Depolama Fiyatları Firmamız Nezdinde Makul Seviyelerde Tutuluyor

Tabi bu tarz bir hizmeti almak isteyenlerin İlk etapta yapmış oldukları araştırmaların başında eşya depolama fiyatları geliyor. Fakat lütfen bu konuda hiç endişe taşımayınız. Çünkü firmamız nezdinde fiyatlar şu an son derece makul seviyelerde tutuluyor. Üstelik tesislerimiz son derece modern ölçülerde hazırlanmış uluslararası standartlarda yapılardan oluşuyor. Dolayısıyla depolarımızda rutubet, rüzgâr, toz ve benzeri olumsuzluklar asla bulunmaz. Ayrıca kemirgenlere yönelik özel tedbirler ile desteklenen eşya depolarımız güvenlikli bölgeler içerisinde yer alıyor. Firmamızın sağlamış olduğumuz hizmetler elbette bu kadarla sınırlı değildir. Örneğin eşyalarınızın gerek nakledilmesi sırasında gerekse depolarımızda beklediği süre içerisinde sigortalı bir şekilde barındırıldığını bilmenizde yarar var efendim. Bunun yanı sıra ev eşyası depolama, ofis depolama hizmetlerimiz için web sayfamızda yer alan telefonlarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Avcılar eşya depolama hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?