tr

Beylikdüzü Eşya Depolama

15.02.2021
98
Beylikdüzü Eşya Depolama

Tahliye zorunluluğu veya benzer bir nedenle eşyalarınızı adresinizden boşaltmanız gerekiyorsa beylikdüzü eşya depolama hizmetleri tam da ihtiyacınız olan türde tesislere sahip efendim. Eşya depolarımız gerek makul fiyatları gerekse modern ölçülerde hazırlanmış olması nedeniyle beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken ister telefonlarımızı aramak, ister whatsapp hattımız üzerinden firmamıza ulaşmak olacaktır. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere yanıt verecek firma yetkililerimiz aynı zamanda kapsamlı bilgiler aktaracaktır. Şimdi dilerseniz hizmet sürecimiz nasıl başlıyor ve nasıl sürdürülüyor sizleri daha fazla bekletmeden ayrıntıları paylaşmaya çalışalım.

Ücretsiz Expertiz Çalışması Gerçekleştiriyoruz

Firmamız ile bağlantı kurmanızın hemen ardından müsait olduğunuz durumda eşyalarınızı yerinde incelediğimiz bir ücretsiz expertiz ile çalışmalarımız başlıyor. Bu inceleme esnasında eşyalarınızın yoğunluğu ve hacmi tam olarak tespit ediliyor. Tespitler sonrasında ise sizlere en makul fiyatlar eşliğinde teklifimizi sunuyoruz. Çünkü eşyanın yoğunluğu depolama hizmetleri bakımından önemlidir ve fiyatta belirleyici rol oynayan etkenlerin başında geliyor. Uygun fiyatlarımız ve modern tesislerimiz ile firmamızı uygun bulmanız durumunda sizlerden bir taşınma tarihi talep ediyoruz ve adresinizden ayrılıyoruz. Daha sonra belirlenen tarihte adresinize ihtiyaç bulunması durumunda asansörlü araçlarımız ile geliyoruz.   

Beylikdüzü Eşya Depolama ve Paketleme Hizmetimiz Hayati Önem Taşıyor

Elbette gerek nakil sırasında, gerekse depolarımızda bekleyeceği süreler göz önünde bulundurulduğunda iyi bir izolasyon çalışması yapılması şarttır. Eşya paketleme ve ambalajlama olarak nitelendirilen bu ayrıcalıklı çalışmadan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Tabi genel anlamda bir paketleme hizmetimizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ancak küçük parça eşyaların paketlenmesinin talep edilmesi durumunda ufak bir ücret farkı bulunduğunu hemen belirtelim. Paketleme çalışmasında kullandığımız izolasyon malzemeleri, koliler straforlu köpük streç film ve balonlu poliüretan naylon olarak sıralanabilir. Gerekli izolasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından kapalı kasa araçlarımıza yüklenen eşyalarınız artık yola çıkmaya hazır hale geliyor. İzin verirseniz Beylikdüzü eşya depolama tesislerimiz hakkında çok kısa bir bilgi daha paylaşalım. Depolarımızda kesinlikle rutubet sorunu bulunmaz ve diğer olumsuzluklardan arındırılmış bir tasarım söz konusudur. Ayrıca eşya depolama sırasında ve depolarda kaldığı süre içerisinde sigortalı eşya depolama sistemi ile güvence altına alındığından gönül rahatlığı ile firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ulusal Eşya Depolama
Ulusal Eşya Depolama
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?