tr

Ofis Depolama

21.01.2021
439
Ofis Depolama

İşletmenizin eşyalarını geçici bir süreyle barındırmak istediğiniz bir yer mi arıyorsunuz. Bu durumda ofis depolama hizmetlerimiz ile mutlaka tanışmalısınız. Oldukça makul fiyatlar ve ödeme kolaylıkları eşliğinde gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetimizde sizlerin %100 memnuniyeti hedefliyoruz efendim. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden çalışmalarımız hakkında biraz daha kapsamlı bilgiler aktarmaya çalışalım. Öncelikle depolarımıza alınacak eşyayı yerinde teşhis ediyoruz ve sizlere en makul fiyatları takdim ediyoruz. Bu çalışmamıza ücretsiz expertiz hizmeti denilmektedir.

Eşya Depolama Hizmeti Olarak Biliniyor

Nakliyat sektörünün ayrıntılı çalışmaları arasında yer alan ve eşya depolama hizmeti olarak adlandırılan bu sistemde eşyanın izolasyonu büyük önem taşıyor. Çünkü belirli bir süre depolarda bekleyecek değerli eşyanın hiçbir şekilde hasar görmemesi gerekiyor. Ayrıca bu noktada depolarımız hakkında önemli bir bilgi daha paylaşalım. Emanetimize alınacak bu eşyaların barındırılacağı tesislerimiz modern koşullarda hizmet sunmak üzere tasarlanmış yapılardır. Dolayısıyla özellikle rutubetin olmadığı ve kemirgen canlılara karşı ilave tedbirlerin alındığı çağdaş bir anlayış söz konusudur diyebiliriz. Bu kısa hatırlatmamızın ardından dilerseniz şimdi de süreç hakkında kaldığımız yerden konumuza devam edelim. Firmamızın uzman ekibinin gerçekleştirmiş olduğu ekspertiz çalışmasının ardından belirlemiş olduğunuz taşınma tarihinde ihtiyaç bulunması durumunda asansörlü araçlarımızla adresinize ulaşıyoruz. Söz konusu tarihte adresinize geldiğimizde hızlı bir şekilde izolasyon çalışmalarına başlıyoruz. Poliüretan balonlu naylon, strafor köpük koli ve son olarak streç film ile sarmalanan eşyalar artık depolarımızda ulaştırılmak üzere kapalı kasa araçlarımıza istifleniyor.

Eşya Depolama Fiyatları Firmamız Nezdinde Makul Düzeyde Tutuluyor

Elbette bu tarz çalışmalarda hizmet kalitesi kadar maliyette önemli bir başlık olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak lütfen bu konuda hiçbir endişe taşımayınız. Çünkü firmamız nezdinde eşya depolama fiyatları her zaman makul seviyelerde bulunuyor. Ayrıca nakil süreci de dahil olmak üzere eşyalarınızın depolarımızda bulunduğu dönem içerisinde sigortalı şekilde barındırıldığını vurgulamakta yarar görüyoruz. Dolayısıyla huzurlu ve güvenli depolama hizmeti sunduğumuzu rahatlıkla ifade edebiliriz. Tabi hizmet çeşitliliğimiz sadece ofis depolama çalışması ile sınırlı değildir. Bu çerçevede firmamızdan Evden eve nakliyat, Karayolu Yük Taşımacılığı, Asansörlü Nakliyat Hizmetleri ve fuarlara yönelik özel taşımacılık gerektiren tüm hizmetleri talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Telefonlarımız 7/24 sizleri yanıtlamak üzere açık bulunduruluyor efendim. Esenlikler diliyoruz

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Bekir bal dedi ki:

   Ofis depolama hizmeti almak istiyorum bilgi verir misiniz.

   1. ulusaldepolama dedi ki:

    Telefon numaramızdan veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz efendim.

  Whatsapp
  Ulusal Eşya Depolama
  Ulusal Eşya Depolama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?