tr

Öğrenci Eşyası Depolama

27.01.2021
153
Öğrenci Eşyası Depolama

Eğitim yaşamı her zaman farklı mekânlarda konaklama ihtiyacı doğurabiliyor. Buradan hareketle sizlerde öğrenci eşyası depolama hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz ve bu hizmeti firmamızdan almak isterseniz telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır efendim. Üstelik gayet uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz hizmet için firmamız yetkilileri ile yapacağınız görüşme yetiyor ve çalışma start almış oluyor. Daha sonra depoya alınacak eşyaları bizzat yerinde görüyoruz. Bu çalışmamız ücretsiz ekspertiz çalışması olarak nitelendirilmektedir.

Eşya Depolama Lokasyonunda Güvenilir Firmayız

Elbette eşyalarınızı emanet edeceğiniz bir firmanın gerek referansları ile gerekse geçmiş çalışmaları çalışmalarındaki başarıları ile kendini kanıtlamış olması gerekiyor. Dolayısıyla eşya depolama lokasyonunda güvenilir bir firma olarak uzun yıllardır hizmetinizde olan kuruluşumuzu tercih etmeniz için pek çok nedeniniz bulunuyor efendim. Dilerseniz şimdi de süreç nasıl işlediğini ve çalışmalarımızı hangi koşullarda takdim ettiğimizi biraz daha detaylandıralım.

 • Ücretsiz expertiz çalışmasının ardından sizin belirlediğiniz gün ve tarih aralığında adresinize gelerek izolasyon çalışmalarımıza başlıyoruz
 • İhtiyaç bulunuyorsa asansörlü araçlarımız ile çalışmamıza devam ediyoruz.
 • Eşya paketleme ve ambalajlama olarak adlandırılan bu çalışmamızda eğer çok detaylı bir paketleme gerekmiyorsa herhangi bir ücret farkı bulunmuyor. Ayrıca paketleme çalışmasında balonlu naylon ve strafor köpük dışında streç film ile yüksek bir izolasyon hedefleniyor.
 • Modern tesislerimiz eşya barındırılmasına olanak tanıyacak şekilde inşa edildiğinden hiçbir şekilde rutubet veya rüzgâr gibi olumsuzluklar bulunmamaktadır. Dolayısıyla eşyalarınızı firmamızın emanetini gönül rahatlığı ile bırakabileceğinizi bilmenizi istiyoruz
 • Bunun yanı sıra gerek nakil sırasında gerekse eşyalarınızın depolarımızda bulunduğu sırada eşya sigortalama ile güvence altında bulunduğunu ayrıca vurgulamakta yarar görüyoruz. Dolayısıyla tüm titiz çalışmamıza rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek olası bir hasar bu sigorta tarafından karşılanıyor.
 • Bir önemli hizmetimizde eşyalarınızın izolasyonu öncesinde mobilya grubundan veya beyaz eşya cinsinden sökülmesi gereken eşyalarınızın uzman personelimiz tarafından sökülmesi ve izole edilmesidir.

Görüldüğü gibi çağdaş bir anlayışla aralarında öğrenci eşyası depolama hizmetlerinin de bulunduğu çalışmaları uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz efendim. Tabi firmamızdan işyeri ve Ofis depolama, Ev eşyası depolama veya oda depolama gibi hizmet taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Lütfen firmamızdan fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle Esen kalınız.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ulusal Eşya Depolama
  Ulusal Eşya Depolama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?