tr

Kişisel Alan Depolama

27.01.2021
164
Kişisel Alan Depolama

Öğrenci veya geçici olarak iş nedeniyle farklı bir şehirde bulunanların dönemsel olarak kişisel alan depolama hizmetlerine ihtiyaçları olabiliyor. Eğer sizlerin de bu tarz bir hizmete ihtiyacı varsa web sayfamız doğru seçeneğiniz olacaktır efendim. Çünkü uzun yıllardır başta eşya depolama hizmetleri olmak üzere pek çok alanda ayrıcalıklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak için sitemizde yer alan iletişim seçenekleri üzerinden firmamızın yetkililerine ulaşabilirsiniz. Daha sonra süreç kendiliğinden işliyor ve uzman ekibimiz eşyanızın boyut ve hacimlerini değerlendireceği bir fizibilite çalışması için adresinize geliyor.

Eşya Depolama Bizim İşimiz

Elbette ki eşya depolama gibi bir hizmet türünde kurumsal çalışmalarıyla başarılı referanslara sahip bir firma tercih edilmesi gerekecektir. Dolayısıyla bu alanda etkin ve nitelikli hizmetler sağlayan firmamızın tercih edilmesinde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden sürecin nasıl işlediğini noktasında bilgiler paylaşalım. Fizibilite çalışması sonrasında sizlere eşyanızın durumuna göre en uygun fiyatları takdim ediyoruz. İzninizle bu noktada önemli bir hatırlatma yapalım. Bu hizmetimizde fiyat belirlenirken eşyanızın yoğunluğu fiyatların aşağı veya yukarı yönde değişkenlik göstermesine neden oluyor. Bu nedenle sabit bir fiyattan söz etmek maalesef mümkün olmuyor. Ancak ekspertiz çalışmamızın ardından en net fiyatları zaten sizlerle paylaşmış oluyoruz. Daha sonra firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlerden bir taşınma günü belirlemenizi talep ediyoruz.

Sigortalı Depolama Hizmetlerimizden Büyük Memnuniyet Duyacaksınız

Çağdaş koşullarda hizmet sağlayıcısı bir firma olarak elbette ki eşyalarınızın hasarsız şekilde barındırılması önceliğimizi oluşturuyor. Bu nedenle sigortalı depolama hizmetlerimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Taşınma günü geldiğinde ihtiyaç duyulması halinde asansörlü araçlarımızla eşyalarınızın bulunduğu adrese geliyoruz. Daha sonra strafor köpükler, koliler ve streç film ile izolasyon işlemi gerçekleştiriyoruz. Eşyalar artık depolarımıza alınmaya uygun hale getiriliyor. Eşya paketleme ve ambalajlama olarak nitelendirilen bu çalışmanın çok daha detaylısını talep edebilirsiniz. Ve ayrıca ufak bir ücret farkı ile bu detaylı paketleme işlemini de yapabiliyoruz. Ayrıca kişisel alan depolama hizmetimizin dışında eşya depolama, ofis depolama ve sigortalı eşya depolama gibi diğer hizmetlerimizi talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ulusal Eşya Depolama
  Ulusal Eşya Depolama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?